Schronisko

Switch to desktop
środa, 23 lipiec 2014 15:06

Pozytywna Wizyta Inspekcji Wet vs. Wygraliśmy w sądzie z Emirem

Oceń ten artykuł
(7 głosów)

Inspekcja Weterynaryjna "Warunki w azylu w Korabiewicach można uznać za ponadstandardowe" vs. Wygraliśmy w sądzie z Emirem

Z Archiwum Schroniska w Korabiewicach…. Jesteśmy po kontroli Inspekcji Weterynaryjnej (9 lipca 2014)! Co napisała instytucja, której wiele działań krytykujemy i jesteśmy dalecy od "lubienia się"? Opinia to "Warunki w azylu w Korabiewicach można uznać za ponadstandardowe"!!! <radość_taka_duża>

Kontrola była sprowokowana donosem, który zbiegł się w czasie z wyrokiem (nieprawomocnym jeszcze) uznającym Krystynę S. z Fundacji Emir, za WINNĄ naruszenia dóbr osobistych Fundacji Viva/Schroniska w Korabiewicach!
Sprawa dotyczy oczerniających, a nie popartych faktami, wpisów poczynionych przez p. S. z Emira nt. funkcjonowania Schroniska pod zarządem Vivy. Postępowanie Fundacji Emir jest dla nas niezrozumiałe, a zarazem szkodliwe – nie tylko wizerunkowo (utrzymujemy się wyłącznie z darowizn, jesteśmy organizacją OPP), co również czas (i inne zasoby) poświęcony na sprawę nigdy nie zostanie zwrócony.
Schronisko w Korabiewicach od momentu zaopiekowania się nim w 2012 roku przez Fundację Viva jest placówką otwartą na wolontariuszy – ludzi, którzy są świadkami zmian, sytuacji panującej w miejscu.

Niezależnie od przyczyn kontroli cieszymy się, że Inspekcja Weterynaryjna po raz kolejny dostrzegła olbrzymi wysiłek, który w funkcjonowanie wkładają pracownicy, wolontariusze i Wy drodzy Darczyńcy i Sympatycy. Wasze pieniądze są pożytkowane w najlepszy możliwy dla zwierząt sposób! Dziękujemy, że nas wspieracie w drodze ku budowie modelowego centrum edukacyjnego i schroniska dla zwierząt.
Zapraszamy do nas nowych wolontariuszy w WoloWeekendy <3

Wcześniejszą wizytę, której wynik był również pozytywny, przechodziliśmy w październiku 2013 (kliknij).

Dziękujemy!
TeamKorabiewice
 

PS. W załćzniku znajdziecie skany z odpisu sądowego oraz wyniku kontroli.
----------------
Pytacie, dokąd zmierzamy?
Wejdź tu i poczytaj: http://schronisko.info.pl/o-nas/wizualizacja-dokad-zmierzamy

Pytacie, co zrobiliśmy od 2012 roku?
http://schronisko.info.pl/o-nas/fakty-i-liczby

Pytacie, jak zaczynaliśmy?
Wejdź tu i poczytaj: http://schronisko.info.pl/o-nas/historia-schroniska

Czy warto nas wpierać finansowo? Odpowiedź brzmi TAK:) <3
Bez wsparcia możemy sobie marzenia ukryć głęboko w serduszku....
http://schronisko.info.pl/mozesz-pomoc/ustaw-staly-przelew-na-2-zl

 

Ostatnio zmieniany środa, 23 lipiec 2014 16:25
Zaloguj się by skomentować