wyszukaj zwierzaka
  • Psy
  • Koty
  • Konie
  • Lisy
  • Świnie
  • Kozy
  • Owce
  • Krowy
  • Inne
  • Odeszły
  • Nowe w schronisku
  • Adoptowane
  • W domu tymczasowym
  • Do 10 kg
  • 10-14 kg
  • 15-24 kg
  • 25-44 kg
  • 45 kg i więcej
Data: październik, 23rd, 2019

Kalendarz Psiarelli 2017

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

Witajcie! Prezentujemy Wam pierwszy w historii Korabek kalendarz z …ludźmi i zwierzętami! <3

Psiarelli 2017 Adoptuj Przyjaciela! Przyjaźni nie da się kupić!

Z dużą przyjemnością prezentujemy Wam tegoroczny kalendarz Fundacji Viva Psiarelli 2017. Na zdjęciach znajdziecie niezwykłe pary: psy i koty z domów tymczasowych Fundacji Viva, szukające domu stałego w ujęciach ze sportowcami – ambasadorami adopcji bezdomnych zwierząt. Wierzycie w przeznaczenie? Ten moment, kiedy widzicie wpatrzone w siebie spojrzenie i wiecie, że to jest to – prawdziwa miłość? Ci niezwykli Panowie w to wierzą i chcą Was przekonać, że wystarczy jedna chwila, by pokochać potrzebującego zwierzaka m.in. ze schroniska, by potem cieszyć się tą niesamowitą więzią, która rodzi się pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem.

Dziękujemy naszym niesamowitym modelom za pozowanie!
Modele (w kolejności miesięcy): Kamil Wykowski, Filip Szczęski, Marcin Goc, Daniel Tarnawski, Damian Belica, Szymon Szymański, Marek Wierzbicki, Adam Kuncicki, Krystian Modzelewski, Mirek Baściuk, Szymon Urban, Jakub Sawicki.

Jak kupić? Zajrzyj na www.schronisko.info.pl/kalendarz2017

Parametry kalendarza:
Format A3 pion ze spiralą
Strony: 12 miesięcy, tył, przód

Zdjęcia (charytatywnie):  Foto-Psy.pl (Taida Tarabuła)
Make-up (charytatywnie): Elizabeta.von Trier
Projekt i skład (charytatywnie): Agencja Out of Mind
Patron medialny: Interia.pl
Finansowanie: Schronisko w Korabiewicach i (sponsor częściowy) Drukujemy.24.pl

Środki ze sprzedaży kalendarza (po koniecznych odliczeniach vat) wesprą inwestycje i remonty placówki, m.in remont geriatrii II (fra do opłacenia z 2016), rekultywacja łąk, remont budynków.

Modele:
(1) Styczeń – Kamil Wykowski / Barry (adoptowany)
Kulturysta, footbolista-gra w Rhinos Wyszków. Czym się zajmuje? Treningi personalne, porady treningowe oraz dietetyczno-suplementacyjne na terenie Wyszkowa i Warszawy.
Prowadzi profil na Facebooku Debiutant.

(2) Luty – Filip Szczęski / Loyd (adoptowany)
Gra w zespole Warsaw Eagles.

(3) Marzec – Marcin Goc / Enter (adoptowany)
Gra w zespole Warsaw Eagles.

(4) Kwiecień – Daniel Tarnawski / Mefisto (adoptowany)
Trener personalny, zawodnik Warsaw Eagles.

(5) Maj –Damian Belica / Misu (adoptowana)
„Gram w football od 2011 roku i kiedy poszedłem na rekrutację do pierwszej drużyny (Saints Częstochowa) od razu pokochałem ten sport. Teraz reprezentuję barwy Kraków Tigers. Ze sportem wiąże się również moje wykształcenie i obecny zawód, ponieważ pracuję jako trener personalny. Zwierzęta traktuję jako prawdziwych przyjaciół. Wcześniej miałem różne zwierzaki (papugi, chomiki, koszatniczkę, świnkę morską, króliki), a teraz mam psa – mieszańca o imieniu Kostek.”

(6) Czerwiec – Szymon Szymański / Borys (adoptowany)
„Sport to moja największa życiowa pasja! Choć kariera zawodowa rzucała mną na różne strony, sport zawsze był, jest i będzie na pierwszym miejscu!
Spełniam się jako trener JUDO w klubach: KS Orkan Sochaczew, UKS Judo Orkan oraz Judo Legia Warszawa… jako zawodnik: Academii Gorila (BJJ oraz Submission Fighting)… jako wieloletni zawodnik sekcji Rugby KS Orkan Sochaczew z tytułami mistrzowskimi, czy jako sędzia PZR (rugby 7). Kilkakrotnie startowałem w triatlonie, przebiegłem dwa półmaratony i kilkanaście innych biegów.”

(7) Lipiec – Marek Wierzbicki / Agatka (adoptowana)
Wolontariusz Schroniska w Korabiewicach. Weganin. Trener. w Akademia Kettlebells Warszawa

(8) Sierpień –Adam Kuncicki / Yoda (adoptowany)
„Swoją sylwetkę osiągnąłem ciężko na to pracując, ćwicząc głównie w swojej piwnicznej siłowni, bez żadnego profesjonalnego sprzętu, partnera treningowego lub innego wsparcia – trenera, czy dietetyka. Uczyłem się wszystkiego sam, od podstaw. Ciągle się rozwijam, poszerzam wiedzę i nabieram doświadczenia. Swój fanpage, bloga i usługi poświęcam ludziom, którzy chcą dążyć do wymarzonej sylwetki, zdrowego organizmu, czystego, otwartego umysłu i silnego charakteru. Zapraszam na swoją stronę po więcej informacji, ciekawe artykuły na blogu i zapoznania się z moją ofertą: http://adamkuncicki.pl/

(9) Wrzesień – Krystian Modzelewski / Bzik (adoptowany)
Pasjonat wszelakiej aktywności fizycznej , w wolnych chwilach zajmuje się treningami personalnymi oraz para maltańczyków.

(10) Październik – Mirek Baściuk /Franek (adoptowany)
Mirosław Baściuk – mistrz Kung Fu stylu Hung Gar Kuen. Właściciel i trener w Akademii Kung Fu Tygrys i Żuraw (www.tygrysizuraw.pl) oraz Akademii Kettlebells Warszawa. Coach, trener personalny. Wegetarianin. Zawodowo dyrektor zarządzający w Remondis Electrorecycling – firmie zajmującej się recyklingiem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Ojciec dwójki dzieci.

(11) Listopad – Szymon Urban / Kubuś (adoptowany)
Trener personalny, weganin. „Nazywam się Szymon Urban i sportem interesuję się na każdej możliwej płaszczyźnie. Budowanie estetycznej sylwetki, zwiększenie sprawności, wydajności motorycznej, czy poprawa samopoczucia są nie tylko moją pracą, ale również pasją. Uważam, że w dobie konsumpcjonizmu, kiedy wszystko jesteśmy w stanie wymienić na lepszy model, ciało, które mamy tylko jedno powinno zajmować w naszym życiu miejsce szczególne. Mając na uwadze jego globalny rozwój, w drodze do celu biorę pod uwagę wszystkie aspekty od zdrowych nawyków żywieniowych zaczynając, a skończywszy na wydobyciu z Twojego organizmu całego jego potencjału.”
Prowadzi na facebooku profil Muły i Brokuły ,a także stronę Warszawski Trener

(12) Grudzień –Jakub Sawicki / Pestka (adoptowana)
Jestem blogerem, autorem strony www.plant-punch.pl. Jestem sportowcem oddanym treningowi opartemu na filozofii crossfitu. Jestem instruktorem samoobrony oraz nauczycielem sztuk walki. Jestem uzależniony od zdrowego stylu życiu opartego na roślinnej, nieprzetworzonej diecie, szacunku do środowiska i innych istot. Jestem człowiekiem, który chciałby zmienić świat. Chociaż odrobinę.

————-
Allegro:
Przedsprzedaż: http://allegro.pl/show_item.php?item=6552336433
—————————————
Piszą o nas:
NaTemat.pl http://natemat.pl/191831,muskularni-faceci-z-czulym-sercem-polnadzy-pozowali-do-kalendarza-schroniska-dla-zwierzat-w-korabowicach
RadioZet.pl http://www.radiozet.pl/Rozrywka/O-tym-sie-mowi/Psiarelli-2017-kalendarz-z-psami-w-schronisku-w-Korabiewicach-00030523
MatroWarszawa http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/56,141635,20847071,Psiarelli_Seksowni_faceci.html
TVNStyle https://www.facebook.com/mitriusz/posts/1292800320764290
Pytanie na Śniadanie (TVP) http://pytanienasniadanie.tvp.pl/27484512/kalendarz-psirelli-muskularni-mezczyzni-w-bardzo-wazniej-sprawie
http://www.ofeminin.pl/o-tym-sie-mowi/kalendarz-psiarelli-2017-zdjecia-s2028902.html#fp=ofe
http://www.zetchilli.pl/Rozrywka/CHILLOUT/Duzi-faceci-maja-wielkie-serca-Rozebrali-sie-w-sesji-do-kalendarza-Psiarelli-2017-zeby-pomoc-zwierzetom-2496
http://vumag.pl/newsy/rozebrani-panowie-w-kalendarzu-psiarelli-2017/2bm3bd?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=post_vum&utm_term=rozebrany_kalendarz_psiarelli

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/charytatywny-kalendarz-psiarelli-2017,689644.htm

Czytany 290 razy